top of page

Návšteva u tuláčikov v Brezne

Updated: Apr 18, 2023

V marci sa nám podarilo zrealizovať výpravu do Brezna za útulkáčmi z OZ Tuláčik. Na cestu nás vyprevadila naša ambasádorka moderátorka RTVS Karin Majtánová. Vyrážali sme z Bratislavy z predajne Super zoo v Avione, kde sme nabalili pozornosti od nás a našich zákazníkov – krmivo, pamlsky ale aj vyradené deky, matrace a iné užitočné doplnky pre útulkáčov. Sme radi, že okrem krmiva môžeme opusteným zvieratkám poskytnúť aj pomôcky na uľahčenie ich pobytu v útulku. Zároveň tak podporujeme recykláciu a dodáme veciam z našich domácností druhú šancu.

 
Naše poďakovanie patrí nie len našim zákazníkom, ale aj spoločnosti TOP AUTO PREMIUM, ktorá nám na túto cestu zapožičala automobil.
 

Naša štatutárka Janka Gubrická a Mária Polgár zo Super zoo odovzdali útlkáčom krmivo v hodnote 500 EUR. Sme radi, že sme aspoň malým dielom mohli byť nápomocní vyše 100 zvieracím parťákom v útulku z Brezna. Veríme, že sa im všetkým čoskoro zadarí nájsť priateľský domov.

Aj vy máte môžnosť útulku pomôcť viacerými spôsobmi. Viac informácií nájdete na linku: https://www.utuloktulacik.sk/nasli-domov


 

13 views0 comments

Comments


bottom of page