top of page

ZverNeZver


21. 12. 2021

Pani Adriana Galová svoje OZ Zvernezver v Diákovciach založia iba prednedávnom. Spolu s manželom si tým splnila sen, pomáhať v rámci svojich možností majiteľom psíkov správne vychovať ich zvieracieho miláčika. Pomáha aj okolitým útulkom s výchovou problémových plemien aby ich umiestnenie do nového domova bolo jednoduchšie pre psíka, aj pre jeho nového majiteľa. Pani Adriana je aj zvieracím ombudsmanom, zachraňuje psíky z nehostinných, nepriaznivých domovov.


Adriana Galová, OZ Zvernezver; Janka Gubrická, predsedníčka OZ Pomáhajme spolu; Mária Polgár, riaditeľka marketingu Super zoo

Na okraji dediny Diákovce postupne na mieste starorodičovského domu spolu s manželom vytvárajú dočasný domov a oázu pre týchto štvornohých „vydedencov“ Jej zverenci, často zúbožení a vyhladovaní sa postupne menia na spokojných, dobre vyzerajúcich psov. OZ Zvernezver sme pomohli s výbavou pevných, kvalitných kotercov, aby v nich mohli ubytovať najmä plemená bullov a iné silné a aktívne plemená, ktoré vo viacerých útulkoch nie sú príliš vítané kvôli obavám s ich prispôsobením sa. Súčasťou ich pobytu bude aj výcvik pod vedením skúsenej trénerky, kynologičky s dlhoročnou praxou.


7 views0 comments

コメント


bottom of page